Prečo povedať Kúpeľom Dudince áno

18.11.2020

Ak ešte váhate, povieme vám, prečo by mal byť pobyt v Kúpeľoch Dudince dobrou voľbou.

Kúpele Dudince - prečo áno

Dudinská minerálna voda – unikátna v celosvetovom meradle

 

Minerálna vodaVysoká mineralizácia našej vody a ojedinelá kombinácia oxidu uhličitého a sulfánu dokáže naraz liečiť vaše srdce i pohybovú sústavu. Jej unikátnosť potvrdzuje aj fakt, že vodu podobného zloženia by ste museli ísť hľadať ďaleko: buď do Japonska, alebo do Francúzska (do Vichy).  O to lepšie, že na juhu stredného Slovenska ju máme takpovediac „po ruke“.

Dva liečebné domy a jeden kúpeľný hotel, ktoré sa stále menia

Moderné hotelyPravidelnými rekonštrukciami, modernizáciou a pridávaním voľnočasových aktivít idú všetky naše zariadenia „s dobou“. Minerál je dokonca najkomfortnejší kúpeľný hotel v meste.

 

Na vašej spokojnosti záleží

Spokojnosť zákazníkovDotazníky spokojnosti, ktoré môže každý hosť po pobyte odovzdať, starostlivo vyhodnocujeme a prípadné nedostatky sa usilujeme čo najrýchlejšie odstrániť. Želania našich klientov často zohľadňujeme pri plánovaní investícií.

 

Účinné a moderné liečebné prístroje a široký výber procedúr

Liečba a procedúryNašim klientom ponúkame viac ako 70 liečebných alebo relaxačných procedúr, pričom niektoré z nich sme do ponuky zaradili ako prvé zo slovenských kúpeľov.

 

Personál, ktorý sa stará (nie do vás, ale o vás)

Personál, ktorý sa staráČasto od našich klientov počúvame, že prístup našich zamestnancov je iný, niečím výnimočný, ak ho porovnávajú s inými kúpeľmi. Za touto „záhadou“ môže byť aj to, že Kúpele Dudince ako jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne pôsobia v službách desiatky rokov. V minulosti tu pracovali celé rodiny, a tak sa proklientsky prístup odovzdával z generácie na generáciu.

 

Slnečná lúka – kúpeľný park s novou tvárou

Slnečná lúka

V roku 2019 prebehla rozsiahla rekonštrukcia kúpeľnej promenády, ktorú mesto Dudince realizovalo v rámci projektu Interreg. Ale to nie je všetko. Pri potulkách kúpeľným parkom narazíte na Pliacok Jara Filipa (venovaný známemu umelcovi pri príležitosti nedožitých 70. rokov), ale poteší aj nová dlažba pri pitných vázach či množstvo podujatí a aktivít, ktoré na týchto miestach pravidelne organizujeme.

 

Stále pre vás vymýšľame niečo zaujímavé a nové

NovinkyChceme, aby ste sa počas pobytu cítili čo najlepšie. Pocitový chodník naboso, aromaterapia v parku, knižná búdka na spríjemnenie čakania na procedúry, (S)koronoviny počas najprísnejších pandemických obmedzení, letní animátori či nové klientske centrum – to je len zlomok z našich aktivít, ktoré sme robiť nemuseli, ale CHCELI.

 

Kúpele viacerých „naj“

BenefitySú najjužnejšie situované, čomu vďačia za najvyšší počet slnečných dní v roku. V súčasnosti sú najmenším mestom na Slovensku. Zároveň sa pýšia dvojitým superlatívom, aký sa len tak ľahko nevidí – sú medzi najmladšími, a zároveň najstaršími kúpeľmi na Slovensku. Ako je to možné? Jednými z najmladších sú z pohľadu začatia budovania kúpeľných hotelov (až v novodobej povojnovej histórii) a najstaršími preto, lebo miestny minerálny prameň pomáhal ľuďom už pred dvomi tisícročiami!