Ochorenia a liečba

Prečítajte si odporúčania medicínskeho tímu Kúpeľov Dudince, v ktorých vás zoznámime nielen s kúpeľnou liečbou v Dudinciach, ale nájdete tu i tipy, ako žiť zdravšie. 

Pohybový aparát - Kúpele Dudince

Ochorenia, ktoré liečime v Kúpeľoch Dudince

Kúpele Dudince, a.s. poskytujú kúpeľnú zdravotnú starostlivosť len osobám starším ako 18 rokov.

Liečime:

  • Ochorenia pohybového aparátu
  • Srdcovocievne ochorenia
  • Neurologické ochorenia
  • Choroby z povolania

 

Kúpeľný pobyt je vhodný zároveň aj ako prevencia proti týmto ochoreniam.

Procedúry v Kúpeľoch Dudince

Procedúry, ktoré liečia

Minerálne kúpele tvoria základ liečby v Kúpeľoch Dudince. Dopĺňa ich ďalších takmer 70 účinných tradičných i moderných liečebných metód a procedúr (niektoré z nich ponúkame ako prvé zo slovenských kúpeľov).

 

Kúpeľná liečba - Kúpele Dudince

Ako si vybaviť kúpeľnú liečbu cez poisťovňu

Ak chodievate do kúpeľov pravidelne cez zdravotnú poisťovňu, orientujete sa v tom celom procese vybavovania už iste celkom dobre. Pre nováčikov to však môže byť "nočná mora". Kto má nárok na kúpele, ako často ich môžem absolvovať, kto mi vypíše návrh, čo budem doplácať, ako je to s PN-kou... 

Pozrite si postup vybavovania kúpeľnej liečby, doplatky a tiež často kladené otázky, ktoré sa nás v súvislosti s tým pýtate. 

Kúpeľná liečba - Kúpele Dudince

Kúpeľná liečba naozaj pomáha

Pozrite sa na niektoré z prípadov, s ktorými sa denne stretávajú naši lekári v Kúpeľoch Dudince. Neuvádzame mená našich klientov. Sú to však reálni ľudia so skutočnými problémami. Naši hostia, ktorým kúpeľná liečba a odporúčané liečebné procedúry pomohli.

Pozrite sa, ako...

Najnovšie články

Novinky z Kúpeľov Dudince priamo na mail

Ak máte záujem dostávať e-mailom raz mesačne novinky z Kúpeľov Dudince, vyplňte tento formulár. Ako poďakovanie za prihlásenie do newslettera vám na e-mail pošleme zľavu 7 % na pobyt. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

Mám viac ako 16 rokov a poskytnutím údajov dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713, spracúval moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, e-mail za účelom registrácie sa ku odberu aktuálnych noviniek a zliav formou získavania newslettrov na poskytnutú e-mailovú adresu. Platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Zároveň súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.

Ďalšie rubriky z Magazínu z Kúpeľov Dudince