Kúpeľný pobyt

Chystáte sa na pobyt v Kúpeľoch Dudince? Prečítajte si užitočné rady a informácie, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na kúpeľný pobyt a vychutnať si celý jeho priebeh.

Kúpeľný pobyt - Kúpele Dudince

Ako sa k nám dostanete

Ak pre svoj príchod do Dudiniec volíte verejnú autobusovú či vlakovú dopravu, radi vám zabezpečíme odvoz zo stanice (zastávky autobusu) priamo k liečebnému domu. Túto požiadavku je nutné si nahlásiť najneskôr deň vopred na recepcii príslušného liečebného domu (kedykoľvek, aj vo večerných hodinách):

Recepcia liečebného domu Rubín
+421 45 550 4920
Recepcia liečebného domu Smaragd
+421 45 550 4950
Recepcia kúpeľného hotela Minerál
+421 45 550 6001

 

Ak pre svoj príchod do Dudiniec volíte dopravu vlastným autom, v Kúpeľoch Dudince máte niekoľko bezpečných možností bezplatného i plateného parkovania. Pozrite si, kde môžete parkovať.

Čo si vziať do kúpeľov Dudince

Čo si vziať do kúpeľov pri pobyte cez zdravotnú poisťovňu

Pri nástupe na kúpeľnú liečbu sa nezaobídete bez týchto nevyhnutností:

    •     Predvolanie na kúpeľnú liečbu
    •     Oznámenie o schválení kúpeľnej liečby od ZP
    •     Potvrdenie praktického lekára o aktuálnom zdravotnom stave
    •     Občiansky preukaz
    •     Preukaz poistenca

Odporúčame vám doniesť si plavky, prípadne župan, oblečenie a prezúvky vhodné na procedúry. Nezabudnite na vaše lieky, ktoré pravidelne užívate. Pred nástupom do kúpeľov musí ošetrujúci lekár potvrdiť váš aktuálny zdravotný stav. Potvrdenie nesmie byť staršie ako 14 dní.

Čo si vziať do kúpeľov ako samoplatca

Čo si vziať do kúpeľov pri pobyte ako samoplatca

    •     Potvrdenie pobytu z rezervačného oddelenia kúpeľov
    •     Občiansky preukaz
    •     Preukaz poistenca

Takisto odporúčame doniesť si plavky, prípadne župan, oblečenie a prezúvky vhodné na procedúry. Nezabudnite na vaše lieky, ktoré pravidelne užívate.

 

Pošta do Kúpeľov Dudince

Pošta z domu

Keďže strávite v kúpeľoch dlhší čas (21 - 28 dní), možno si budete chcieť nechať do kúpeľov preposielať domácu poštu.

Radi by sme vás upozornili, že oddelenie registratúry v Kúpeľoch Dudince od 1. februára 2018 nepreberá poštu našich klientov z legislatívnych dôvodov. 

Všetky zásielky si musia naši klienti nechať posielať alebo vyzdvihnúť na pošte v Dudinciach. Platí to aj pre balíky.

 

Najnovšie články

Novinky z Kúpeľov Dudince priamo na mail

Ak máte záujem dostávať e-mailom raz mesačne novinky z Kúpeľov Dudince, vyplňte tento formulár. Ako poďakovanie za prihlásenie do newslettera vám na e-mail pošleme zľavu 7 % na pobyt. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

Mám viac ako 16 rokov a poskytnutím údajov dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713, spracúval moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, e-mail za účelom registrácie sa ku odberu aktuálnych noviniek a zliav formou získavania newslettrov na poskytnutú e-mailovú adresu. Platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Zároveň súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.

Ďalšie rubriky z Magazínu z Kúpeľov Dudince