Liečebný dom Rubín

Moderný rekonštruovaný liečebný dom odporúčame tým, ktorí hľadajú všetky služby pod jednou strechou.

Svoju prevádzku začal v roku 1966 ešte ako liečebný dom Hont. V roku 2007 bola ukončená jeho celková rekonštrukcia, ale s čiastočnými úpravami pokračujeme každý rok počas Vianočnej pauzy. Na vašom komforte nám záleží! Jeho súčasťou je i budova balneoterapie Krištáľ, kde sú poskytované všetky liečebné i relaxačné procedúry - v ponuke Kúpeľov Dudince je ich vyše 70.

Prednosti hotela

Typy izieb v liečebnom dome Rubín

1-lôžková izba
44x
2-lôžková izba
134x
Apartmány
9x
Apartmány bez balkóna
6x

Vybavenie izieb

WC
sprcha/vaňa (niektoré apartmány)
LCD televízor
káblová Tv
telefón
Wifi
chladnička
uzamykací kartový systém
balkón (okrem 6-tich apartmánov)
Liečebné procedúry - Kúpele Dudince

Balneoterapia Krištáľ

Súčasťou liečebného domu Rubín je medicínsky komplex balneoterapie Krištáľ.

Na jeho prízemí a 1. poschodí nájdete:

  • ambulancie lekárov
  • 24-hodinovú lekársku pohotovosť
  • oddelenia s procedúrami
  • rekondično-rehabilitačné centrum
  • športové centrum
  • vstup do vonkajšieho bazéna
  • wellness prevádzku Vitálny svet Wellnea 

 

V prestávkach medzi procedúrami vám odporúčame dúšok lahodnej kávy v Espresse Krištáľ.

Vitálny svet Wellnea - Liečebný dom Rubín

Wellness

Kúpele Dudince sú predovšetkým liečebným zariadením, avšak pod strechou liečebného domu Rubín nájdete aj športové či wellness prevádzky.

Najobľúbenejšou medzi našimi klientmi je azda vodný a saunový svet, známy pod názvom Vitálny svet Wellnea. K dispozícii je všetkým hosťom ubytovaným v liečebných domoch Rubín, Smaragd a v kúpeľnom hoteli Minerál podľa typu pobytu - bezplatne alebo za poplatok. Využiť ho však môžu aj neubytovaní hostia. 

Čo o Rubíne hovoria naši hostia

"Ďakujeme celému personálu liečebného domu Rubín, bolo nám tam vynikajúco, od ubytovania, cez stravu, wellness až po procedúry, odporúčame navštíviť tento liečebný dom a absolvovať liečbu je to super."

Katarína

"Strávili sme v KD Rubín 7 dní, bol to náš prvý pobyt v kúpeľoch a bolo nám úžasne!!! Odnášame si odtiaľ nezabudnuteľné chvíle plné relaxu a oddychu. Všetko bolo výborné - ubytovanie, lekárka, procedúry, personál, bazén, strava, ľudia... len jedno negatívum - že pobyt trval len 7 dní! Určite sa sem vrátime a na dlhšie... takže dovidenia!"

Manželia Alena a Marcel

"Bola som na kúpeľnej liečbe v Dudinciach. Ubytovaná som bola v Rubíne a môžem len potvrdiť, že kúpele Dudince sú najlepšie a jedinečné. Kúpeľná starostlivosť je na vysokej úrovni. Služby personálu sú neoceniteľné, milé, ochotné a ústretové. Ponuka jedál pestrá a rozmanitá. Na každom kroku ústretovosť a ochota. Oceňujem kultúrne a relaxačné ponuky. Celkový dojem by som ohodnotila 10 bodov z 10. Ďakujem."

Zanna