Liečebné domy

Liečebné domy v Dudinciach nesú mená tradičných drahokamov a minerálov. Dostali ich do vienka v čase výstavby kúpeľov s cieľom naznačiť, že skrývajú nesmiernu hodnotu – a tou bolo ľudské zdravie.

Liečebný dom Rubín

Jeho prednosťou sú hlavne všetky služby pod jednou strechou. Či idete na procedúry, do bazéna, cvičiť do rekondično-rehabilitačného centra, ku kaderníčke alebo večer len tak tancovať - všetko, vrátane jedálne a reštaurácie máte po ruke. Rubín odporúčame i ťažšie pohyblivým hosťom, ktorým by dochádzanie na procedúry mohlo robiť problém.

Liečebný dom Rubín - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/liecebne-domy/liecebny-dom-rubin

Liečebný dom Smaragd

Dávate prednosť tichšiemu ubytovaniu s väčšími izbami? Smaragd bude pre vás tá pravá voľba. S Rubínom tvorí jeden komplex, takže na procedúry do kúpeľnej balneoterapie prejdete pohodlne suchou nohou presklenenou spojovacou chodbou. Navyše, od mája 2015 po niekoľkomesačnej rekonštrukcii víta Smaragd svojich hostí v novom modernejšom šate.

Liečebný dom Smaragd - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/liecebne-domy/liecebny-dom-smaragd

Kúpeľný hotel Minerál

Moderný hotel s klimatizovanými izbami v centre kúpeľného mesta Dudince. Vychutnáte si hotelové wellness. Samozrejmosťou je župan zdarma, hotelová kozmetika či strava, ktorá poteší i oko. Kúpele Dudince poskytujú niektoré liečebné procedúry priamo v hoteli. Minerál je pre vás dobrou voľbou, ak uprednostňujete komfort v hotelových službách.

Kúpeľný hotel Minerál - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/liecebne-domy/kupelny-hotel-mineral