Liečebný dom Smaragd

Po Rubíne druhý najdlhšie existujúci liečebný dom v Dudinciach odporúčame tým, ktorí hľadajú priestrannejšie ubytovanie v tichom prostredíS liečebným domom Rubín tvorí jeden komplex - na procedúry či do wellness sa tak dostanete "suchou nohou" presklenou spojovacou chodbou.

Svoju prevádzku začal v roku 1978. V roku 2015 prešiel zásadnou vonkajšou i vnútornou rekonštrukciou a v roku 2017 sa k vynoveným priestorom pridala i kaviareň a spoločenská sála.

Prednosti hotela

Typy izieb v liečebnom dome Smaragd

1-lôžková izba
16
2-lôžková izba
118
Apartmány s balkónom
5

Vybavenie izieb

WC
bezbariérová sprcha
sušič na vlasy
LCD televízor
káblová TV
chladnička
balkón
sieťka proti hmyzu
telefón, WiFi
uzamykací kartový systém
Kultúrne programy v spoločenskej sále Smaragd

Kaviareň Smaragd '78

V Kúpeľoch Dudince chceme procedúrami uľaviť telu nielen od bolesti, ale i pozitívne naštartovať dušu.

Aby sa naši hostia u nás cítili dobre aj po spoločenskej stránke, zrekonštruovali sme priestory v liečebnom dome Smaragd a dnes na jeho prízemí nájdete do smaragdových tónov ladenú útulnú Kaviareň '78 a modernú spoločenskú sálu s pestrou ponukou hudobno-zábavných programov a tanečných zábav.

Pocitový chodník naboso a Fitpark

Pocitový chodník naboso a Fitpark

Pohyb je najdôležitejšou prevenciou, ale aj liečbou ochorení, ktoré liečime v Kúpeľoch Dudince a vedie k zdravému životnému štýlu. Aj preto sme pre vás v kúpeľnom parku medzi liečebnými domami Smaragd a Rubín pripravili túto zdravú novinku.

Vstup do parku je z Kaviarne Smaragd '78.

Čo o Smaragde hovoria naši hostia

"Bola som s priateľom u Vás týždeň na kúpeľnej dovolenke. Všetko bolo krásne my sme boli spokojní. Ubytovaní sme boli v Smaragde a spokojnosť na všetky strany. Ochotný personál, strava výborná."

Janka, Senica

"Počas môjho 4-týždňového pobytu u Vás som sa nestretla s človekom, ktorý by sa na mňa škaredo pozrel, nieto ešte mi niečo zlé povedal. Vďaka za ústretovosť, starostlivosť, pomoc a hýčkanie. Ostaňte takí, akí ste. Ste super!!! Ďakujem z celého srdca. Ubytovaná som bola v liečebnom dome Smaragd."

Anna, Stropkov