Voľný čas

Okrem procedúr si v Kúpeľoch Dudince môžete vychutnať chvíle pohody aj vo wellness, či aktívnym pohybom vo fitness. Alebo sa dáte zlákať kultúrou či výletom do okolia? Nechajte sa nami inšpirovať...

Vitálny svet Wellnea

Wellness aj šport

Kúpele Dudince sú predovšetkým liečebným zariadením, avšak pod strechou liečebného domu Rubín nájdete aj ďalšie športové či wellness prevádzky:

 

Od jarných mesiacov až do neskorej jesene môžete vďaka moderným technológiám výhrevu vody využívať aj vonkajší bazén Rubín.

A spomenúť musíme aj letné rodinné Kúpalisko Dudinka, vzdialené len 300 m od liečebných domov. V prevádzke je od mája do septembra a... treba si ho užiť :)

Dudince a okolie

Dudince a okolie

Veľké nákupné centrá v Dudinciach nenájdete. Zato môžete vo voľných chvíľach objavovať najbližšie okolie kúpeľného mestečka - kúpeľný park a lesopark Búroš, útulné vínne pivničky, pamiatkové rezervácie, historické mestá, turistické chodníčky...

Priamo v areáli kúpeľov nájdete útulné turisticko-informačné centrum, kde sa pracovníci oblastnej organizácie cestovného ruchu ochotne poradia, kam do okolia a ako sa tam vybrať.

Kultúrne podujatia - Kúpele Dudince

Kultúrne podujatia

V Kúpeľoch Dudince procedúrami uľavujeme telu od bolesti, ale našou ambíciou je pre vás urobiť ešte viac - pozitívne naštartovať dušu.

Aby sa naši hostia u nás cítili dobre aj po spoločenskej stránke, zrekonštruovali sme priestory v liečebnom dome Smaragd a dnes na jeho prízemí nájdete do príjemných smaragdových tónov ladenú Kaviareň Smaragd '78 a modernú spoločenskú sálu s pestrou ponukou hudobno-zábavných programov a tanečných zábav. Aj priestory lobby baru v liečebnom dome Rubín sa často večer rozozvučia tónmi klavíra, cimbalu či magickej harfy...

Stačí si pozrieť aktuálnu programovú ponuku a vybrať si.

Najnovšie články

Novinky z Kúpeľov Dudince priamo na mail

Vyplňte tento formulár, ak máte záujem dostávať e-mailom novinky z Kúpeľov Dudince. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

Ďalšie rubriky z Magazínu z Kúpeľov Dudince