Balnea Dudince – krémy s obsahom dudinskej minerálnej vody

Voda, ktorá sa vám dostane pod kožu – to je slogan výrobkov, ktoré si môžete kúpiť na recepcii v Rubíne, Smaragde aj v Mineráli. Ich tajomstvo je prosté – všetky obsahujú unikátnu dudinskú minerálnu vodu, ktorá vďaka vzájomnému pôsobeniu oxidu uhličitého a sulfánu pomáha pri liečbe pohybových, neurologických alebo srdcovocievnych ochorení už viac ako 2000 rokov.

 

V tomto článku nájdete:

  • Informácie o kozmetike Balnea, ktorá obsahuje dudinskú liečivú minerálnu vodu
  • Hrejivý, chladivý hydrogel – v čom vám pomôžu a kedy ich používať
  • Telové mlieko – prečo hydratuje a ako zabraňuje starnutiu pleti
  • Šampón na rast vlasov – ktoré látky spôsobujú zlepšenie kvality vlasov a podporu rastu
  • Kde Balnea výrobky kúpite
  • Ako získate vzorky výrobkov zdarma
Balnea kozmetika z dudinskej vody

Dudinská voda v kozmetike – správne spojenie

Okrem kúpania sa a pitia minerálnej vody môžete dudinskú „prdľavku“ otestovať aj cez kozmetiku. Používaním kozmetiky Balnea Dudince využívate prvky minerálnej vody, ktoré posilňujú obranyschopnosť pokožky pred antioxidantmi, je to účinný bojovník proti voľným radikálom, ktoré majú na svedomí urýchlenie procesu starnutia pleti. Voda nielen zrýchľuje obnovu buniek, ale posilňuje aj kožnú bariéru a zlepšuje kvalitu pleti. Má tiež antibakteriálne účinky.

 

Hrejivý a chladivý hydrogel

Dvaja pomocníci, ktorí si poradia s bolesťou po fyzickej námahe, uľavia od bolesti a únavy kĺbov, svalov či chrbtice a zmierňujú stuhnutie či opuchy šliach.

Hrejivý hydrogel použite pred alebo po fyzickej námahe (turistika, náročná chôdza, šport). Napomáha rýchlejšej relaxácii svalov. Dokáže tiež pomôcť k rýchlejšiemu vstrebávaniu modrín. Vôňa levandule zas znižuje napätie a stres. Multikomplex prehrievacích látok s čili extraktom má dlhodobý hrejivý účinok na svaly.

Aplikácia: odporúčame masáž bolestivých častí pred a po fyzickej záťaži, 1 – 3 X denne.

 

Chladivý hydrogel využijete pri opuchoch, bolesti po námahe či úrazoch. Prvotný pocit chladu sa postupne zmení na príjemne hrejivý. Chladivý hydrogel obsahuje arniklový extrakt, ktorý pomáha rýchlejšiemu vstrebávaniu modrín.

Aplikácia: odporúčame masáž bolestivých častí 1 – 3 X denne.

NOVINKY: Balnea šampón a telové mlieko

Slovenskí odborníci na kozmetiku vyvinuli šampón na podporu rastu vlasov a telové mlieko na zjemnenie pokožky. Podobne ako chladivý a hrejivý hydrogel, aj šampón a telové mlieko Balnea sú slovenské výrobky obsahujúce dudinskú minerálnu vodu.

 

Balnea kozmetika - Kúpele Dudince

Telové mlieko hlboko hydratuje pokožku vďaka multiaktívnemu komplexu Fucogel. Obsahuje tiež sezamový olej, ktorý má antioxidačné účinky a tým pomáha predchádzať starnutiu pleti a vzniku vrások. Vysušenú pokožku dokonale ošetruje bambucké maslo.

Aplikácia: po kúpeli, masáži, po pobyte v bazéne

Šampón na rast a podporu vlasov vďaka efektívnej kombinácii prírodných látok spolu s kofeínom, aloe vera a panthenolom pomáha posilňovať a regenerovať vlasy už od korienkov. Zároveň aktivuje rast nových vlasov, spevňuje ich štruktúru a zabraňuje vypadávaniu. Glycerín, makadamový olej, esenciálne oleje a mäta pomáhajú vlasy hydratovať a vyživovať. Šampón má príjemnú vôňu a vlasy po aplikácii zanecháva silnejšie a zdravšie.

Aplikácia: jemne vmasírujte do mokrých vlasov a vlasovej pokožky, napeňte, nechajte pôsobiť 2-3 minúty a opláchnite.

 

Výrobky je možné odskúšať vďaka jednorazovým vzorkám aj pri pobyte v Kúpeľoch Dudince. Ak sa vám zapáčia, určite ich využijete už pri pobyte v kúpeľoch – po masáži, pobyte v bazéne či po dlhšej prechádzke kúpeľným parkom.

 

Balnea kozmetika je výbornou voľbou, pretože...

  • Ide o výrobky s obsahom liečivej minerálnej vody
  • Kozmetika je vyrobená na Slovensku odborníkmi na kozmetické prípravky
  • Výrobky sú antialergénne, bez parabénov, parafínov či silikónov
  • Dermatologicky testované, netestované na zvieratách

Páči sa vám tento článok?

Ak máte záujem dostávať e-mailom raz mesačne novinky z Kúpeľov Dudince, vyplňte tento formulár. Ako poďakovanie za prihlásenie do newslettera vám na e-mail pošleme zľavu 7 % na pobyt. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

Mám viac ako 16 rokov a poskytnutím údajov dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713, spracúval moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, e-mail za účelom registrácie sa ku odberu aktuálnych noviniek a zliav formou získavania newslettrov na poskytnutú e-mailovú adresu. Platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Zároveň súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.