Liečebné domy
RUBÍN, SMARAGD a MINERÁL

Referencie hostí

Do Dudiniec chodím každý rok, som veľmi spokojná, chcem podakovať zdravotnickému personálu a všetkým zamestnancom kúpeľov, masérom v hoteli Minerál - sú to naozaj profesionálne služby, ktoré poskytujú. Ako tip dávam - na prechádzke po Dudinciach navštívte Bageteriu za Coop Jednota, majú tam vynikajúci kebab s príjemnou obsluhou. Možno sa mi podarí prísť aj o rok.

Ľubica (Medical Silver september 2016)

Ďakujem za príjemné 4 dni vo Vašich kúpeľoch. Nádherné okolie, príjemný personál a aj ubytovanie. Býval som v Rubíne a som spokojný. Toto bola moja prvá návšteva kúpeľov vôbec - budem sa snažiť o to vrátiť sa o rok :)

Jaroslav Pukančík (Zvolen Klub SM pri SZSM) (Medical Mini)

Chcela by som sa poďakovať za príjemne strávené chvíle vo Vašich kúpeľoch. Strávila som tu týždeň v auguste a bola to už moja tretia dovolenka vo Vašich kúpeľoch. Bola som veľmi spokojná s prístupom personálu, s príjemným prostredím i stravou. Bývala som zatiaľ vždy v Mineráli. Určite sa o rok vrátim zas.
Mgr. Miriam Gažová

Poďakovanie (Medical Gold)

Moja gratulácia je krátka, veď čože je to päťdesiatka? Mne pribudne o rok siedmy krížik, no vďaka pobytu u Vás je pre mňa radosť žiť, pomáhate mi zdravie utužiť!

Ing. Mária Kopernická (12.9.-25.9.2016)

Blahoželáme kúpeľnému domu Rubín k 50.výročiu, želáme veľa ďaľších úspechov a spokojných klientov. Tešíme sa nabúce, Dudince LD Rubín navštevujeme každý rok.
Kučerová s rodinou.

Janka Kučerová (Medical Silver, Medical Gold,)

Srdečne blahoželáme ku krásnemu jubileu kúpeľného domu Rubín a prajeme mu veľa spokojných klientov. Rodina Vilhanová

BLAHOŽELANIE (kúpeľný dom Rubín)

Milý Rubín, si iba o pár rokov mladší ako my, ale výborne spolu vychádzame. Odkedy sme Ťa "objavili", doprajeme si pobyt v Rubíne každý rok. Poskytuješ nám úžasný relax, procedúry s veľmi príjemným personálom, výbornú stravu. Prajeme Rubínu a celému jeho personálu, aby sa mu aj naďalej darilo
manželia Kacvinskí.

Blahoželáme (marec 2016, Medical Gold a Winter)

Spolu s manželom srdečne blahoželáme k 50-ke Rubína. My sme tu teraz na liečení. Hoci bývame v Smaragde, chodíme na procedúry do Rubína. Veľmi sme spokojní, nedávno sme už tu boli, ten pobyt nám pomohol na zlepšenie zdravotného stavu, preto sme sa vrátili znova. Ďakujeme za všetko, vidíme sa opäť podľa možnosti. Zuzana Csepiová, Rohovce.

GRATULÁCIA (Smaragd, Dudince 18. aug - 14. sept. 2016)

Gratulujem k 50tke milého Rubína. Bývala som v Rubíne 2 krát a z každého pobytu mám tie najkrajšie zážitky a pocity, každý pobyt mi pomohol na zlepšenie zdravotného stavu a rada sa so Dudiniec vždy vrátim. Všetko najlepšie do ďalšej 50tky Rubínu a všetkým pracovníkom vinšujem. S pozdravom a gratuláciou
Katarína Mišková, Trnava

Rubín 50- tka -blahoželanie (Dudince Rubín)

Prajem všetko najlepšie k 50 výročiu, veľa daľších úspechov a kúpelných hostí. Vidíme sa opäť na jeseň! Tibor Tarics.

Blahoželanie k výročiu ! (Kupelný pobyt.)

Stránky

 • Kúpeľná liečba cez zdravotnú poisťovňu v skupine "B"  - doplatky za stravu a ubytovanie v roku 2016. Pozrite si aktuálne akcie v ponuke Kúpeľov Dudince.

  04.04.2016
 • Rezervujte si jesenný termín (október - november) na dovolenku v kúpeľoch a oproti letu ušetríte aj 6 € za noc.

  25.07.2016
  - 5%
 • Minerálny bazén s dudinskou liečivou vodou v liečebnom dome Rubín - prístupný aj pre verejnosť v soboty a nedele od 1. októbra až do mája.

  28.09.2016
 • Kúpalisko Dudinka v Dudinciach bude v prevádzke do 15. septembra 2016.

  19.09.2016
 • Pozývame vás do priestorov kúpeľného parku počas 9. - 11. septembra 2016 na oslavy pri príležitosti 50. výročia otvorenia LD Rubín. Pozrite si víkendový program a sprievodné podujatia.

  31.08.2016

Rezervácie+421 45 550 44 44
+421 45 550 33 33

info@kupeledudince.sk

Prihláste sa do newslettra!

Vyplňte tento formulár, ak máte záujem dostávať e-mailom novinky z Kúpeľov Dudince. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

* povinný údaj