Liečebné domy
RUBÍN, SMARAGD a MINERÁL

Referencie hostí

Spolu s manželom sme absolvovali 3 a 4 týždňový pobyt. S ubytovaním sme boli spokojní, jedlo bolo fantastické, personál na recepcii vyšiel v ústrety všetkým našim požiadavkám. Úsmev a ochota boli samozrejmosťou u všetkých zamestnancov s ktorými sme počas nášho pobytu boli v kontakte.Veľká vďaka patrí MUDr. Arbatovi , rehabilitačným sestrám, masérom . Pobyt v Dudinciach liečil nielen naše telá ale aj dušu. Určite sa sem vrátime. Ďakujeme.

Manželia B. (Rubín)

Pobyt vo vašich kúpeľoch som absolvovala už trikrát a chystám sa aj tento rok. Cítim sa u vás ako v raji a so všetkým som maximálne spokojná

Anna Backová-Slezáková (Medical Gold)

dakujeme - manzelia Kellerovi

podakovanie (medical/rubin)

bolo tam super a veľmi dobre odporúcam to každému je to lepšie ako dovolenka pri mori ste super nech sa vám dari opäť

rubin (14dni)

AKO SA VRAVI, LEPSIE RAZ VIDIET AKO STO KRAT POCUT. ODPORUCAM KAZDEMU. ZDRAVIE SI BOHUZIAL LUDIA ZACNU VAZIT AZ KED NASTANU KOMPLIKACIE. BOHUZIAL. ODPORUCAM KAZDEMU ZACNITE SETRIT . VYSKUSAJTE A PRESVETCE SA. MY UZ SETRIME NA BUDUCI ROK. BOLO NAM TAM SUPERRRRR

HULICKOVCI (TENTO ROK SME V DUDINCIACH BOLI NIEKOLKO KRAT)

Hotel Mineral je moderne zrekonstruovany, s ktorym sme boli aj spokojni. Personal je mili. Maser TOP...stravovanie bolo v celku fajn. Raňajky boli vyborne... Siroky vyber. Obed a vecera Je vyber z 3 jedal, celkom fajn, len to hovädzie mäso nemuselo byt na vyber kazdy den. Jedine z coho sme boli sklamani bolo, ze vo wellnes nebol bazen s danou liecivou vodou. Nakolko sme sli kvoli tomu do kúpeľov. Celkovo bolo fajn, ale stacili 2 noci.

Hotel MINERAL (december 2014)

Moc se nám líbilo, procedury i strava v restauraci. Určitě se k vám ještě podíváme. Děkujeme za příjemné dva týdny.

wantuloková (medical platinum)

Nie je sa na čo tam sťazovať, prístup personálu na úrovni, všetci sú velmi ochotní so všetkým poradiť, stále úsmev na tvárach, bola som 3 týždne, ale bolo fantasticky, ďakujeme vám, izby super, strava super, procedúry super, aj nabudúce navštívim Hotel Rubin alebo Smaragd.

Rubin (cez poistovnu)

Všetko ok až na zlé rozdeľovanie izieb. Dvaja dôchodcovia sú radi, že kúpele dostanú, ale nemajú možnosť vybrať si aspoň manželskú izbu na inom, ako 3. poschodí. Oddelené postele a pritom izba ako pre jedného za také peniaze je zlým riešením. Samoplatcov ubytujete v izbách na vyššej úrovni. Zmeňte to, pretože ľudia sú nespokojní.

 

Kúpele Dudince, a.s.:

Štandardne býva klientom - manželskému páru s poukazom na kúpeľnú liečbu typu "B" v rovnakom termíne poskytovaná 2-lôžková izba s manželskou posteľou. Ak takáto izba v danom termíne (podľa želania klientov) nie je práve voľná, ponúkneme im na výber buď iný termín pobytu alebo izbu s oddelenými lôžkami (ak trvajú na tomto termíne). Ak vo Vašom prípade takýto postup nebol dodržaný (neboli ste informovaní vopred o izbe s oddelenými posteľami), boli by sme radi, ak by ste nás kontaktovali (e-mail: marketing@kupeledudince.sk, tel.: +421 45 550 4890).

liečebný sk.B (cez poisťovňu)

Strašná selektácia pacientov poistenec/ samoplatca. Doteraz som chodil len do Diamantu a mal som tak učiniť aj naposledy - nebol by som sklamaný...

Nic moc (pobyt cez poistovnu)

Stránky

 • Rezervujte si letný pobyt v Kúpeľoch Dudince do 19. júla s výhodnou last minute zľavou 20%.

  06.07.2015
  - 20%
 • Kúpeľná liečba cez zdravotnú poisťovňu v skupine "B"  - doplatky za stravu a ubytovanie v III. a IV. štvrťroku 2015. Pozrite si aktuálne akcie v ponuke Kúpeľov Dudince.

  28.02.2015
 • Rezervujte si pobyt Kúpeľná dovolenka do 19. júla s výhodnou last minute zľavou 17%. Neváhajte!

  06.07.2015
  - 17%
 • Zabavte sa, opáľte sa a zrelaxujte vo vode i mimo nej. Letný pobyt v kúpeľoch Dudince "Leto s Dudinkou" vám ponúka všetky tieto možnosti.

  14.05.2013

Rezervácie+421 45 550 44 44

info@kupeledudince.sk

Prihláste sa do newslettra!

Vyplňte tento formulár, ak máte záujem dostávať e-mailom novinky z Kúpeľov Dudince. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

* povinný údaj