Referencie hostí

Ďakujeme za krásny kúpeľný 21 dňový pobyt, ktorý sme strávili spolu s manželom ďakujeme všetkým od recepcie, personálu v jedálni, kuchárom lebo varili super, chyžnéj za čistotu, čašníkom v baroch, a v neposlednom rade p. doktorke Tomaščinovej, sestričke v ambulancii a celému personálu na procedúrach

Zuzana T. (Kúpeľný pobyt s manželom 2.4.-23.4.2024 )

Chcel by som poďakovať všetkým ktorý sa o nás starali na vysokej úrovni sme vaši dlhodobý klienti patrí vám veľká vďaka pobyt 26.9 2023 mrzí nás že sme museli ukončiť liečbu pre pozitívny test na covid

Jaroslav Kotrla (Poisťovňa B)

Dobrý deň,
momentálne som na kúpeľnej liečbe typu A, absolútne mi nič nechýba..len chcem podotknúť na systém vonkajšieho bazénu v Rubíne. Ja mám vstup len na hodinu a za každú načatú hodinu 3€.
Ako ok, v pohode ale v pohode nie je to, že na tú hodinu prídem a nemám voľné lehátko pri bazéne. Prosím neodpovedajte mi, že sú na tráve, vzhľadom na môj stav po operácii nebudem lehátko prenášať.
Mrzí ma len to, že keď som prišla tri dni za sebou, boli lehátka obsadené uterákmi a za tú hodinu, tam nikto neprišiel.
Ak niekto iný má neobmedzený vstup, prečo je dovolené, aby si obsadzovali lehátka uterákmi.

Mária (Momentálne )

Dobrý deň. Samoplatca: Ubytovanie bolo fajn. Nedostatok - hostia ubytovaní v hoteli si naviac musia platiť za lehátka pri bazéne: 0, 50€ za hodinu, dosť neštandardné. Strava priemerná. Veľké sklamanie zo zdravotnického personálu - slabá informovanosť, neochota, laxný prístup.

Alena (30.6. - 2.7. )

Dobrý deň. Veľmi rada by som vyjadrila poďakovanie za zdravotnú starostlivosť a veci s tým spojené v kúpeľoch Dudince v hoteli Minerál v termíne 6.2. - 6.3.2023. Bola som veľmi spokojná s ľudským, profesijným ale hlavne odborným správaním vašich zamestnancov. Rada by som spomenula p. Bc. Petru Kracíkovú, s ktorou som mala individuálne cvičenie, p. Beátu z masáži, p. Alžbetu z Tecar, pani Máriu z minerálnych vaní a poďakovanie patrí každému zamestnancovi, s ktorým som prišla do kontaktu. Máte výbornú kuchyňu a usmiate zamestnankyne. Krásne a čisté ubytovanie. Cítila som sa u vás veľmi dobre a verím, že sa k vám opäť raz vrátim. Určite odporučím vaše kúpele aj mojim známym. Ešte raz vďaka!

Zlatica G. (6.2.2023 - 6.3.2023 /A pobyt na 28 dní)

Chodievam do kúpeľov pravidelne, pretože mám vážne zdravotné problémy, v Dudinciach som však nikdy nebola, až toho roku v januári a môžem zodpovedne povedať, že nie je čo týmto kúpeľom vytknúť. Aj keď pobyt bol krátkodobý, iba 4 noci, zopakujem si ho aj v mesiaci február, aspoň 3 noci. Je skvelé urobiť niečo pre seba. Veľké ďakujem celému personálu, samozrejme, že sa nájdu aj výnimky, ale všetci sme iba "ľudia" a treba sa navzájom tolerovať, aj keď má niekto práve zlý deň.

Jarmila H. (Medical Mix)

Bol som v Dudinciach prvýkrát. ubytovaný som bol v Smaragde, kde som bol ve+mi spokojný a personál bol ústretový, v jedálni, na recepcii a aj upratovačky. Ako držtitel zlatej Jánskeho plakety som platil iba poplatok pre mesto. Čaká ma TEP aj na pravej strane a znova by som išiel na pobyt do Smaragdu. Jednu vec ale neuvádzate a to, či držitelia Jánskeho plakety budú oslobodený aj od ubytovacieho poplatku aj naďalej, tak ako v roku 2022.

 

Kúpele Dudince:
Ďakujeme za milé slová a Vašu reakciu. Držitelia zlatej Jánskeho plakety sú v rámci kúpeľnej liečby v skupine A aj pre rok 2023 oslobodení od povinného poplatku za ústavnú starostlivosť 1,70 €/deň. Ostatné poplatky však ostávajú v platnosti aj pri držiteľoch zlatej Jánskeho plakety. Od dane za ubytovanie (daň mestu, ktorú určuje všeobecné nariadenie mesta) sú oslobodení držitelia preukazov ZŤP/S a držitelia preukazu ZŤP, ktorí sú v hmotnej núdzi.

peter m. (20.10.2022 - 17.11.2022)

Dobrý deň. Na liečebnom pobyte som bol v čase od 18.10. do 8.11.2022. Týmto sa chcem poďakovať všetkým. Začnem po poriadku. Veľké ďakujem patrí rezervačnému oddeleniu, ktoré mi napriek veľkému náporu dalo všetko to čo som od nich požadoval. Bol som ubytovaný v Rubíne. Príjem do kúpeľov na recepcii rýchly a bez problémov. Izba krásna čistúčka. Príjemné upratovačky. Jedáleň jedna fantázia. Vynikajúca strava a servirky. Čo sa týka lekárov bol som na príjme pri pani primarke MUDr. Demeterovej Dagmar. Bože z tejto ženy vyžaruje fantastické dobro znásobené veľkou ochotou pomôcť pacientovi. Veľká vďaka patrí aj hlavnej sestre p. Čechovej. Do Dudiniec chodím stále a môžem povedať, že tieto ženy sú stale vo vynikajúcej forme. Ten úsmev a ochota to sa nedá opísať, to treba zažiť. Procedúry vynikajúce. Všetky sestričky pracujú ako usilovne včielky. Je kopa ľudí, ktorí sa im snažili prácu sťažiť, ale ako som to ja videl stále pracovali s úsmevom na tvári. No a na koniec sa chcem poďakovať jednej sestre (meno neviem), ale je to pani, ktorá pracuje kde sú vírivky D3. Viem iba, že je asi najstaršia, veľmi milá, stále upravená, a vždy majúca pre pacienta milé a múdre slovo. Má odpracované ako mi povedala v kúpeľoch 54 rokov a už je na dôchodku. Takže Dudince ešte raz všetkým patrí jedno veľké ďakujem. V šťastí a zdraví užite si všetci radostné a veselé Vianočné sviatky, veselého Silvestra a v Novom roku veľa energie a spokojných klientov......P.S. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu vo vašich kúpeľoch. Vaľko

Mikuláš Vaľko (LP cez poisťovňu v skupine B)

Chcel by som vám poďakovať za služby poskytnuté pri kúpeľnej liečbe, boli sme 3 roky za sebou, ste proste super, všetko na vysokej úrovni, všade vládne láskavosť a ústretovosť, nech ste taký výborný stále ďakujem. R. Kotrlova

Jaroslav K. (cez poisťovňu B, Smaragd nástup 13.10.2022)

Škoda že povinný doplatok musia platiť aj darcovia krvi, držitelia Kňazovického medaily (100 odberov a vyššie). Mohli by ste ho odpustiť, takých darcov na kúpeľnej liečbe je určite veľmi málo. Inak naposledy som bol s pobytom veľmi spokojný.

 

Kúpele Dudince, a.s.:

Ďakujeme za Vašu reakciu. Pri kúpeľnej liečbe v skupine A sú oslobodení od povinného doplatku za ústavnú starostlivosť vo výške 1,70 €/deň nositelia ocenenia najmenej striebornej Janského plakety. Žiaľ, ostatní doplatky musia uhrádzať. 

Peter (Pobyt v sk.A)