Referencie hostí

Bol som v Dudinciach prvýkrát. ubytovaný som bol v Smaragde, kde som bol ve+mi spokojný a personál bol ústretový, v jedálni, na recepcii a aj upratovačky. Ako držtitel zlatej Jánskeho plakety som platil iba poplatok pre mesto. Čaká ma TEP aj na pravej strane a znova by som išiel na pobyt do Smaragdu. Jednu vec ale neuvádzate a to, či držitelia Jánskeho plakety budú oslobodený aj od ubytovacieho poplatku aj naďalej, tak ako v roku 2022.

 

Kúpele Dudince:
Ďakujeme za milé slová a Vašu reakciu. Držitelia zlatej Jánskeho plakety sú v rámci kúpeľnej liečby v skupine A aj pre rok 2023 oslobodení od povinného poplatku za ústavnú starostlivosť 1,70 €/deň. Ostatné poplatky však ostávajú v platnosti aj pri držiteľoch zlatej Jánskeho plakety. Od dane za ubytovanie (daň mestu, ktorú určuje všeobecné nariadenie mesta) sú oslobodení držitelia preukazov ZŤP/S a držitelia preukazu ZŤP, ktorí sú v hmotnej núdzi.

peter m. (20.10.2022 - 17.11.2022)

Dobrý deň. Na liečebnom pobyte som bol v čase od 18.10. do 8.11.2022. Týmto sa chcem poďakovať všetkým. Začnem po poriadku. Veľké ďakujem patrí rezervačnému oddeleniu, ktoré mi napriek veľkému náporu dalo všetko to čo som od nich požadoval. Bol som ubytovaný v Rubíne. Príjem do kúpeľov na recepcii rýchly a bez problémov. Izba krásna čistúčka. Príjemné upratovačky. Jedáleň jedna fantázia. Vynikajúca strava a servirky. Čo sa týka lekárov bol som na príjme pri pani primarke MUDr. Demeterovej Dagmar. Bože z tejto ženy vyžaruje fantastické dobro znásobené veľkou ochotou pomôcť pacientovi. Veľká vďaka patrí aj hlavnej sestre p. Čechovej. Do Dudiniec chodím stále a môžem povedať, že tieto ženy sú stale vo vynikajúcej forme. Ten úsmev a ochota to sa nedá opísať, to treba zažiť. Procedúry vynikajúce. Všetky sestričky pracujú ako usilovne včielky. Je kopa ľudí, ktorí sa im snažili prácu sťažiť, ale ako som to ja videl stále pracovali s úsmevom na tvári. No a na koniec sa chcem poďakovať jednej sestre (meno neviem), ale je to pani, ktorá pracuje kde sú vírivky D3. Viem iba, že je asi najstaršia, veľmi milá, stále upravená, a vždy majúca pre pacienta milé a múdre slovo. Má odpracované ako mi povedala v kúpeľoch 54 rokov a už je na dôchodku. Takže Dudince ešte raz všetkým patrí jedno veľké ďakujem. V šťastí a zdraví užite si všetci radostné a veselé Vianočné sviatky, veselého Silvestra a v Novom roku veľa energie a spokojných klientov......P.S. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu vo vašich kúpeľoch. Vaľko

Mikuláš Vaľko (LP cez poisťovňu v skupine B)

Chcel by som vám poďakovať za služby poskytnuté pri kúpeľnej liečbe, boli sme 3 roky za sebou, ste proste super, všetko na vysokej úrovni, všade vládne láskavosť a ústretovosť, nech ste taký výborný stále ďakujem. R. Kotrlova

Jaroslav K. (cez poisťovňu B, Smaragd nástup 13.10.2022)

Škoda že povinný doplatok musia platiť aj darcovia krvi, držitelia Kňazovického medaily (100 odberov a vyššie). Mohli by ste ho odpustiť, takých darcov na kúpeľnej liečbe je určite veľmi málo. Inak naposledy som bol s pobytom veľmi spokojný.

 

Kúpele Dudince, a.s.:

Ďakujeme za Vašu reakciu. Pri kúpeľnej liečbe v skupine A sú oslobodení od povinného doplatku za ústavnú starostlivosť vo výške 1,70 €/deň nositelia ocenenia najmenej striebornej Janského plakety. Žiaľ, ostatní doplatky musia uhrádzať. 

Peter (Pobyt v sk.A)

Boli sme tu s manželkou, je tu čisto, prostredie pekné, ale čo sa mňa týka, kúpele nie sú pre mňa, raz stačilo. Sestrička vo fitnes vás odradí hneď pri vstupe.

Martin (Medical Gold)

Boli sme s manželkou na rekreačnom pobyte. Boli sme ubytovaní v hoteli Minerál. Môžem povedať že sme boli maximálne spokojní so všetkým čo sme zažili v kúpeľoch. Všade bolo čisto. Výborný prístup personálu hotela, reštaurácie a aj sestričiek na procedúrach. Stravovanie vynikajúce. Veľké porcie a výborne dochutené. Boli sme tam po prvý raz ale určite nie naposledy.
Vďaka.

Ján Balga (Od 30.8 do 3.9 .2022)

Kúpele Dudince zbožňujem teraz som tu po 6-ty krát. Ako vždy všetko super. Po prvý raz som mala trošku pocit, keď som bola na vaňovom kúpeli, že som nesvojprávna. Po prvý raz ma sestričky upozorňovali, kde a ako si mám položiť veci. A to boli dve nezávisle od seba. Mrzelo ma veľmi, keď mi niečo sestrička povedala a ja som ju nepočula, tak dala poznámku "veď som sa vás to pýtala".
Možno cítia vyhorenie, potrebujú tiež oddych, ale ja za toto nemôžem. Trošku mi to ale pokazilo ten krásny pocit, keď som sem prišla. S pozdravom Alena

 

Kúpele Dudince, a.s.
Ďakujeme za Váš postreh, pracovníčky vaňového oddelenia upozorníme na potrebu vhodnejšej komunikácie. Záleží nám na správnom ľudskom prístupe zamestnancov k našim hosťom, aby ste sa u nás cítili príjemne. Ako však píšete, nie sme stroje – občas, žiaľ, zlyhávame. Pevne však veríme, že sa to už nebude opakovať.

Alena O. (Medical Gold)

Kúpele Dudince sú naozaj oázou pokoja, ale aj veselého spolužitia. Je málo čo vytknúť, ale čo sa nám nepáči je systém pri bazéne v hoteli Rubín. Často sme sa stretli s tým, že už pred 9,00 hod. tam stála fronta ľudí s uterákmi, aby si obsadili lehátka a potom išli na pol dňa na procedúry. Tento rok čítam, že ľudia, ktorí idú do kúpeľov, ako partner na liečení môžu byť iba 3 hodiny pri bazéne. Tento klient má len jednu procedúru denne. Teraz neviem, kde ma ten človek byť celý deň? Sedieť na izbe, keď jeho partner bude pri bazéne. Partner na liečení si platí plnú sumu. Verím, že sa manažment kúpeľov zamyslí a urobí rozumnú nápravu.

 

Kúpele Dudince, a.s.:
Ďakujeme za Vašu pripomienku. Práve z dôvodu dlhodobej nespokojnosti našich hostí so spôsobom obsadzovania si a blokovania ležadiel zo strany niektorých hostí na celý deň (hoci pri bazéne neboli celý čas) sme tento rok pristúpili k zmene režimu pri bazéne. Nikomu nebránime byť pri bazéne aj viac ako 3 hodiny, avšak nad tento časový limit už bude pobyt pri bazéne v rámci niektorých (nie všetkých) pobytov spoplatnený formou doplatku. Sme presvedčení, že v našom zariadení nájde každý hosť  dostatok ďalších zdravých voľnočasových aktivít, ktorými si takisto vie, popri procedúrach a plávaní, vyplniť deň (Slnečná strešná terasa v Smaragde, Fitpark s Pocitovým chodníkom naboso, Kúpeľný chodník zdravia v lesoparku Búroš, požičovňa bicyklov, knižnica, rekondično-rehabilitačné centrum, Vitálny svet Wellnea...). Touto zmenou vyžiadanou zo strany hostí sa v rámci našich možností snažíme zlepšiť prevádzku vonkajšieho bazéna. 

Žaneta (liečebný pobyt B)

Procedúry neviem posúdiť, mala som ich málo. Nespokojnosť so stravou, veľmi nekvalitná a o pestrosti sa nedá hovoriť.

Libuša Z. (Veľkonočný )

Dudince sú jednoznacne jedny z najlepsích kúpelov na Slovensku. Vynikajúci pomer ceny a poskytovaných sluzieb. Vytýkat nedostatky, ktoré so samotným chodom kúpelov nemajú nic spolocné je úplne zbytocné, pretoze stejne s tým nikto nic neurobí (drobné izby v Rubíne alebo malický sprchový kút, sustavné rusenie hlukom zo susednej izby v Smaragde v dosledku velmi tenkých stien - aj ked si dávate velky pozor, neurobíte s tým nic). Radsej by som sa vyjadrila k tomu, ako sa tam budete citit pocas pobytu......takze pekne po poriadku; pri príchode milé, ochotné, kompetentné dámy na recepcii, cisté, vonavé izby, 4 fungujúce výtahy, lekárske vysetrenie aj v nedelu, aby ste v pondelok nestrácali cas u lekára, ale mohli hned konzumovat procedúry; atmosférou velmi príjemný Lobby bar pri recepcii - obsluhujúci personál profesionálny, komunikatívny, ochotný; v ponuke väcsina toho, co sa bezne pije, kvalitný cognac, zopár koktejlov, pivo, skvelá káva, capuccino s velmi dobrou penou - niet co vytknút; procedúry sú velmi dobré co sa týka ich kvality, kvality vody a pri pobyte je aj ich výber velmi dobre prisposobeny pre potreby klienta/pacienta; vytkla by som jedine tón procedúry vykonávajúceho personálu, ktorý som vnímala ako povýsenecký a niektorí si dovolia sa s pacientmi rozprávat velmi neprimerane ( meskáte, preco meskáte, ako to ja mám vsetko stihnut, to takto nemozete, co si vy myslíte...a pod) !!!sú to ojedinelé prípady, ale pocula som to kazdý den!!! ak sa rozhodujete ci do Dudiniec ist alebo radsej nie, nenechajte sa kvoli tejto jednej mojej vete odradit; strava je, podla mna, nadstandardne vynikajúca; velmi chutné, az som rozmýslala, kde sa im podarilo zohnat kuchynský personál, ktorý este takto varí....uplne ze super; tak retro! vo velmi pozitívnom zmysle slova; ranajky tiez bohaté, obcas az nápadité ( palacinky, zemiakové placky)....takze v skratke by som hodnotila Dudince 4 hviezdickami, ...za vsetko co som uz vyssie opísala a 5 hviezdickami za promptnost, ochotu a vysokú empatiu príslusného personálu pri riesení nepredvýdanýh problémov, nedorozumení alebo nezhod; a myslím, ze tiez za pomer ceny a kvality; zazijete skvelu dovolenku alebo pobyt plný oddychu, pokoja, dobrej nálady a spokojnosti

Lilly Judith (Medical Gold)