Liečebné domy
RUBÍN, SMARAGD a MINERÁL

Referencie hostí

Rubín je úžasný, prajeme stále veľa spokojných klientov.

blahoželanie Rubínu (jeseň v kúpeľoch)

Rubín,milý Rubín, už veľa rokov Ťa ľúbim. Prichádzam k Tebe zďaleka, no moja radosť je vždy veľká. Dobré jedlo, dobrý spánok, pekný večer, ľahký vánok. A Tvoj bazén! Som do neho blázon. A lekári a sestričky sú to milé čerešničky. Moja reč k tebe je prostá, milý Rubín doži do sta! Ďakujem. Eva s manželom Janom.

Blahoželanie (Kúpeľná dovolenka)

Prajem veľa minimálne tak spokojných návštevníkov, ako sme boli my s manželom. Udržte si kvalitu služieb a o návštevníkov núdza určite nebude. Živio. Silvia Ringwaldová

Blahoželanie (Senior)

Ako dlhodobý, spokojný klient hotela Rubín do budúceho obdobia želám veľa spokojných klientov.
S pozdravom Ľudovít Kasper

Hotel Rubín (naposledy jún 2016)

Kúpeľný dom Rubín má názov jedného najcennejšieho kameňa.K jeho 50-tinám mu prajem veľa pacientov, pretože Rubín podporuje lásku, posilňuje pamäť, lieči krvný obeh, tak ako u Vás liečite nás - pacientov. S pozdravom spokojní manž. Martinákoví

Blahoželanie Rubínu k 50-tke (pobyt)

Srdečne k pädesiatináám!
Blahoželááám kúpele Dudince, blahoželááám Rubín náš, nech máš veľa spokojných klientov v daľších rokoch svojho bytia. Ďakujeme za tvoju hojnosť, odbornosť, za všetky služby, ktoré ťa robia dokonalým. Ďakujeme Ti a buď tu naďalej vždy pre nás. Srdečne Mgr. Gabriela Slabá

Rubín (50-siatka)

Prajem veľa-veľa takých spokojných klientov, akí sme boli aj my s manželom už viac krát. Máme rezervovaný pobyt aj tento rok na jeseň, už teraz sa veľmi tešíme. Personál je milý, pán kuchár je veľmi sympatický, zaujíma sa o spokojnosť klientov, jedlá sú pestré a chutne pripravené. Jedným slovom, všetko je OKÉ. Pozdravuje Marika s manželom Františkom.

blahoželanie k 50.-ke (Medical-Gold)

Prajem Rubínu k 50 tke, aby naďalej slúžil hosťom tak ako doteraz, bola som v Rubíne 2x a maximálne som spokojná so všetkými službami.

S pozdravom Helena Bočincová

Blahoželám Rubínu k 50 tke (Pobyt)

Prajem veľa klientov, ktorí sa cítili príjemne a pobyt im zdravotne pomohol. Mne pomohol a prídem zas. Ľubica

Blahoželanie k 50-ke (Medical silver)

K 50-ke želám veľa-veľa spokojných pacientov aj samoplatcov. Verím, že v roku 2017 sa nám zase podarí k Vám prísť. Ďakujeme Číbiková

www.kupeledudince.sk (Blahoželáme Rubínu)

Stránky

 • Rezervujte si jesenný termín (október - november) na dovolenku v kúpeľoch a oproti letu ušetríte aj 6 € za noc.

  25.07.2016
  - 5%
 • Kúpeľná liečba cez zdravotnú poisťovňu v skupine "B"  - doplatky za stravu a ubytovanie v roku 2016. Pozrite si aktuálne akcie v ponuke Kúpeľov Dudince.

  04.04.2016
 • Zabavte sa, opáľte sa a zrelaxujte vo vode i mimo nej. Letný pobyt v kúpeľoch Dudince "Leto s Dudinkou" vám ponúka všetky tieto možnosti.

  14.05.2013
 • Letný sezónny špeciál: Cenovo zvýhodnený liečebný pobyt pre seniorov v mesiacoch jún až august - od 47 € za noc.

  24.08.2014
 • Pozývame vás do priestorov kúpeľného parku počas 9. - 11. septembra 2016 na oslavy pri príležitosti 50. výročia otvorenia LD Rubín. Pozrite si víkendový program a sprievodné podujatia.

  23.08.2016
 • V auguste 2016 oslávi liečebný dom Rubín 50. výročie od svojho otvorenia. V Kúpeľoch Dudince ide o najstarší liečebný dom, no zároveň i najobľúbenejší.

  18.08.2016
 • Vychutnajte si výhľad a slnko na zmodernizovanej letnej strešnej terase Smaragd!

  14.07.2016

Rezervácie+421 45 550 44 44
+421 45 550 33 33

info@kupeledudince.sk

Prihláste sa do newslettra!

Vyplňte tento formulár, ak máte záujem dostávať e-mailom novinky z Kúpeľov Dudince. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

* povinný údaj