O nás

Dudinská liečivá minerálna voda

Kúpele Dudince, a. s. patria k popredným slovenským poskytovateľom kúpeľnej starostlivosti. Základom liečby je minerálna voda, ktorej zloženie je jedinečné v celosvetovom meradle. Vďaka súčasnému vysokému obsahu oxidu uhličitého a sulfánu je vhodná na liečbu viacerých ochorení, aj keď sa vyskytujú v kombinácii.

 

Liečime:

  • Ochorenia pohybového aparátu
  • Ochorenia srdcovo-cievneho systému
  • Ochorenia nervového systému
  • Choroby z povolania

 

Prírodné liečebné kúpele

Spoločnosť Kúpele Dudince, a.s. má povolenie prevádzkovať prírodné liečebné kúpele na základe rozhodnutia Štátnej kúpeľnej komisie Ministerstva zdravotníctva SR. Kúpeľnú zdravotnú starostlivosť poskytuje len osobám starším ako 18 rokov. Liečebné pobyty uvedené na stránke www.kupeledudince.sk je možné objednať si len pre dospelú osobu staršiu ako 18 rokov.

Kúpele Dudince

Moderné liečebné domy

Do portfólia spoločnosti patrí liečebný dom Rubínliečebný dom Smaragd a od roku 2017 aj kúpeľný hotel Minerál. Vďaka nim si môže každý klient vybrať ubytovanie podľa svojich predstáv. Všetky tri zariadenia poskytujú komfortné ubytovanie a vysokú úroveň služieb. Spoločnosť neustále pracuje na ich obnove a modernizácii, aby bol pobyt v kúpeľoch čo najpríjemnejší.

Areál Kúpeľov Dudince

Personál, ktorý sa o vás postará

Nezabudnuteľný pobyt, ktorý pomáha po zdravotnej stránke, a zároveň poskytuje celkovú pohodu, na ktorú klienti ešte dlho v dobrom spomínajú, je dielom mnohých profesií, ktoré v Kúpeľoch Dudince pracujú.

Prítomnosť niektorých z nich si hostia ani neuvedomujú, ale výsledky ich práce vidia v podobe čistého prostredia, upravených parkov či chutných jedál. S mnohými sa však stretávajú osobne - okrem pracovníkov recepcií a obsluhy v jedálňach a reštauráciách je to najmä zdravotnícky tím, ktorý je dušou kúpeľov.

Medzinárodne uznávané kúpele

Kúpele Dudince, a. s. sú prvým slovenským neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré v roku 2004 získalo a následne opakovane obhájilo získanie 4 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Certifikáty - Kúpele Dudince