5 naozaj dobrých tipov, ako ušetriť za kúpeľný pobyt v Dudinciach

15.03.2018

Chcete absolvovať kúpeľný pobyt v Dudinciach, ale ceny sa vám zdajú vysoké?
Poradíme vám, ako môžete ušetriť.

Ako ušetriť za pobyt v kúpeľoch

1. Vašu vernosť si vážime - chceme vás odmeniť zľavami

Chodievate do Kúpeľov Dudince pravidelne ako samoplatca alebo cez zdravotnú poisťovňu v skupine B a pobyt, resp. časť pobytu si uhrádzate sám? Za vašu vernosť vás odmeníme vo forme zľavy z ceny pobytu až do výšky 13 %.

 

Dobre vedieť o vernostnej zľave:

  • výška zľavy sa automaticky počíta zo sumy zaplatenej za všetky predchádzajúce pobyty spolu od roku 2005 a aj z doplatkov za ubytovanie 
  • zľava sa vzťahuje rovnako na samoplatcov, ako aj na poistencov pri kúpeľnej liečbe v skupine B
  • zľava sa nekombinuje s inými možnými zľavami
  • zľava neplatí pre kúpeľnú liečbu plne hradenú zdravotnou poisťovňou v skupine A, pre pobyty cez cestovnú kanceláriu, pre zvýhodnené firemné pobyty ani pre špeciálne ponuky - akciové pobyty

 

Zaplatená suma za predchádzajúce pobyty spolu
(od roku 2005)
Zľava
1.500 € - 3.300 € 3 %
3.301 € - 6.000 € 5 %
6.001 € - 9.000 € %
9.001 € - 12.000 € 9 %
12.001 € - 15.000 € 11 %
15.001 €  a viac 13 %

 

Vernostný systém nadobudol platnosť od 4. apríla 2019 a nahrádzame ním predchádzajúci systém vernostných zliav počítaný na základe počtu ošetrovacích dní (samoplatci), resp. počtu absolvovaných pobytov (poistenci).

 

2. Najobľúbenejší liečebný pobyt GOLD so zľavou pre poistencov

Dobrá správa! Ako poistenec ktorejkoľvek zo slovenských zdravotných poisťovní môžete v Kúpeľoch Dudince využiť zľavu na najobľúbenejší liečebný pobyt Medical Gold.

Táto zľava sa pohybuje od 6 do 10 % z ceny pobytu v závislosti od konkrétnej zdravotnej poisťovne. Môžete si ju uplatniť iba na tento liečebný pobyt objednaný priamo cez rezervačné oddelenie kúpeľov (tel., e-mail, web).

 

Odporúčame vám uplatniť si zľavu najlepšie hneď pri rezervácii pobytu, najneskôr pri nástupe na pobyt. Zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne alebo spätne. Pri platbe za liečebný pobyt je potrebné preukázať sa preukazom poistenca. Pozor! Zľava nie je automatická, ako poistenec si ju musíte nárokovať sám. Pre poistencov VšZP pre rok 2021 platí zľava vo výške 10 %, pre poistencov zdravotnej poisťovne Dôvera a Union aktuálne platí zľava 6 % z ceny pobytu. 

 

Preukaz poistenca je neprenosný. Zľavy sa vzťahujú len pre samoplatiacich klientov (teda nie pri pobytoch cez cestovnú kanceláriu, zamestnávateľa alebo iného sprostredkovateľa). Zľavy nie je možné ďalej kumulovať s ostatnými zľavami spoločnosti Kúpele Dudince, a.s.

 

3. S príspevkom na rekreáciu ušetríte v kúpeľoch až 55 % na výdavkoch

Ak ste zamestnaný, overte si u svojho zamestnávateľa či máte nárok na rekreačný poukaz. Zamestnávateľ je povinný prispievať zamestnancovi (pracujúcemu na "plný úväzok") na rekreáciu v sume 55 % výdavkov na rekreáciu, najviac však 275 € za kalendárny rok.

Pozrite si, ako postupovať pri vybavovaní rekreačného poukazu a na čo ho môžete uplatniť.

 

4. Pri dlhšom liečebnom pobyte ako samoplatca platíte za noc o 10 € menej

Nebudeme vám klamať. Ak potrebujete liečbu, krátky kúpeľný pobyt pravdepodobne zázračne nevyrieši vaše zdravotné problémy. Naštartuje telo a zmeny v ňom.  Oddýchnete si, prídete na iné myšlienky. Je určite skvelý ako prevencia. Aj krátky oddych je dôležitý oddych. 

Unikátna dudinská minerálna voda v kombinácii s účinnými liečebnými procedúrami a rehabilitáciou vám však môže naozaj pomôcť. Prezradíme vám, čo k tomu potrebujete.

Čas a trpezlivosť. Želaný efekt v podobe vášho zlepšeného zdravotného stavu sa určite dostaví. Nechajte liečivú minerálnu vodu a procedúry pôsobiť na seba čo najdlhšie a my vám k tomu ponúkneme zvýhodnenú cenu za noc. Ak si ako samoplatca objednáte liečebný pobyt z našej ponuky medical na 13 a viac nocí, za každú noc zaplatíte o 10 € menej ako pri kratšom pobyte.

 

5. Fantastická 7 % zľava za odoberanie noviniek

Pridajte sa k niekoľkým tisícom našich priaznivcov a prihláste sa aj vy na odoberanie noviniek z Kúpeľov Dudince. Prečítate si v nich najnovšie zaujímavosti o kúpeľoch, liečbe či nových procedúrach. A hlavne, budete vždy medzi prvými (a niekedy len jediní), ktorí sa dozvedia o najvýhodnejších ponukách, akciových pobytoch a cenovo zvýhodnených doplatkoch za kúpeľnú liečbu.  

Žiaden strach, nechceme vás zasypať "otravnými ponukami". Tieto novinky - newsletter - vám zašleme zvyčajne len raz mesačne na váš e-mail.

Neváhajte! Ako poďakovanie za prihlásenie do newslettera vám na e-mail pošleme zľavu 7 % na vybrané kúpeľné pobyty. Prihlásiť sa môžete vyplnením formuláru na konci tejto stránky.

Páči sa vám tento článok?

Ak máte záujem dostávať e-mailom raz mesačne novinky z Kúpeľov Dudince, vyplňte tento formulár. Ako poďakovanie za prihlásenie do newslettera vám na e-mail pošleme zľavu 7 % na pobyt. Okrem toho sa môžete tešiť na špeciálne akcie iba pre príjemcov newslettra.

Mám viac ako 16 rokov a poskytnutím údajov dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713, spracúval moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, e-mail za účelom registrácie sa ku odberu aktuálnych noviniek a zliav formou získavania newslettrov na poskytnutú e-mailovú adresu. Platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Zároveň súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.