Ponúkol vám niekto pobyt v kúpeľoch Dudince „zadarmo“?

19.02.2020

Naši klienti nás často kontaktujú s informáciou, že im niekto zavolal a povedal, že vyhrali pobyt v kúpeľoch Dudince. Stačí len ohodnotiť nejakú liečebnú pomôcku alebo si vypočuť krátku prezentáciu. Pozor, nejde o aktivitu spoločnosti Kúpele Dudince, a. s., ale o činnosť skupiny ľudí, ktorá používa dobré meno kúpeľov na svoju propagáciu. Ako postupovať, ak vás niekto v takejto veci kontaktuje?

 

V tomto článku sa dozviete:

  • aké sú najčastejšie dôvody telefonátov
  • ako zistiť, že nejde o aktivitu Kúpeľov Dudince, a. s.
  • ako postupovať, ak vás niekto s ponukou kontaktuje 
Výhra pobytu v kúpeľoch - Kúpele Dudince

Keď vás kontaktujú v mene kúpeľov Dudince

Naša klientka sa nám ozvala, keďže sa jej celá ponuka zdala podozrivá: „Kontaktovala ma nejaká pani. Už sa nepamätám, či uviedla aj inštitúciu, ale tvrdila, že v kúpeľoch Dudince rozbiehate nejaké nové sauny. Pani ponúkala voucher pre 2 osoby na týždenný pobyt zadarmo a ten má platiť 1 rok.“

Alebo iný príklad:

„Včera ma z Dudiniec telefonicky kontaktovala pani a ponúkla mi ZADARMO pobyt v kúpeľoch Dudince, pre dve osoby, ak ohodnotím nejakú liečebnú pomôcku,“ napísal iný klient.

Ako je to v skutočnosti?

Kúpele Dudince, a. s., ktoré prevádzkujú liečebné domy Rubín a Smaragd a kúpeľný hotel Minerál, žiadne telefonické akcie nerobia, nekontaktujú svojich klientov s podobnými ponukami, ani v budúcnosti takéto aktivity neplánujú. Našim jediným cieľom je ponúkať liečbu, prevenciu alebo oddych za pomoci unikátnej minerálnej vody.

 

Každá informácia pomôže

Aby ste zistili, aký pobyt vám ponúkajú, je dobré, ak si počas telefonátu ujasníte, o aký pobyt ide, v akom zariadení (názov hotela) a aké sú presné podmienky na získanie pobytu. Ak vám dotyčný predajca povie, že ide o niektoré zo zariadení Kúpeľov Dudince, teda Rubín, Smaragd alebo Minerál, zapíšte si meno osoby, ktorá vám telefonovala, názov spoločnosti a telefónne číslo. Hneď potom nás kontaktujte. Pomôžete nám pri identifikovaní osôb, ktoré dobré meno našich kúpeľov zneužívajú na svoje obchodné účely.

Opýtajte sa nás

Nenašli ste na stránke informáciu, ktorú hľadáte? Kontaktujte nás emailom, radi vám odpovieme na všetky otázky.

Kontaktný formulár

Pre urýchlenie komunikácie nám do správy napíšte čo najviac informácií, prosím. O aký typ pobytu máte záujem (liečebný/relaxačný, konkrétny pobyt), koľko izieb, pre koľko osôb a na koľko nocí si ho želáte rezervovať, prípadne želaný termín.

Pre urýchlenie komunikácie nám do správy napíšte čo najviac ďalších informácií, prosím: Aká je platnosť vášho schváleného návrhu, či máte záujem o ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s prideleným spolubývajúcim alebo si prajete pobyt v 1-lôžkovej izbe, prípadne želaný termín pobytu.

Prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713 spracúva poskytnuté osobné údaje prostredníctvom kontaktného formulára v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) v oprávnenom záujme za účelom spätnej reakcie na položenú otázku ohľadne poskytovaných služieb, poskytnutý názor, hodnotenie alebo sťažnosť. Rozsah spracúvaných údajov je meno, priezvisko, e-mail, vo výnimočných prípadoch telefónne číslo a iné osobné údaje obsiahnuté v tele správy. Ako dotknutá osoba máte právo namietať takéto spracúvanie. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.