Pobyt v Kúpeľoch Dudince ako darček

16.11.2019

Expresne rýchly online nákup darčekového poukazu na pobyt do Kúpeľov Dudince. Poradíme vám, ako postupovať.

Darčekový poukaz do Kúpeľov Dudince

Darček do pár minút

Darčekový poukaz na pobyt v kúpeľoch môžete mať vo svojej emailovej schránke už do pár minút. Stačí, ak si vyberiete niektorý pobyt z ponuky našej webovej stránky a v rezervačnom formulári prepnete na možnosť "Chcem pobyt zaplatiť hneď a obdržať darčekovú poukážku". Vypíšete niekoľko potrebných údajov, aby sme vedeli, komu poukaz adresovať a v ďalšom kroku pobyt zaplatíte svojou platobnou kartou.

Darčekový poukaz si potom môžete hneď aj vytlačiť zo svojej emailovej schránky a darovať. Stihnete to naozaj aj na poslednú chvíľu :)

 

 

Darčekový poukaz do kúpeľov

Termín si dohodne obdarovaný neskôr

Nemusíte sa obávať, že sa "netrafíte" do termínu. Konkrétny termín pobytu si obdarovaný dohodne s rezervačným oddelením neskôr. Platnosť pobytu je počas kalendárneho roka 2020 podľa sezóny zvolenej pri objednávke.

 

Chcem poukaz ale nechcem platiť kartou cez internet

Žiaden problém. Rezervujte si želaný pobyt prostredníctvom našej webovej stránky na konkrétny dátum a do poznámky vpíšte, že máte záujem o darčekový poukaz. My vám spätne zašleme bližšie informácie aj potrebné údaje pre bankový prevod. Po zaplatení pobytu vám poštou od nás príde originálny darčekový poukaz, ktorý môžete rovno darovať. Môže, ale i nemusí byť vystavený na konkrétny dátum (spresníte to do poznámky pri rezervácii). Upozorňujeme, že celý tento proces môže ale trvať aj pár dní (prijatie platby, zaslanie poštou).

 

Wellness alebo masáž ako darček

Nevybrali ste si z ponuky kúpeľných pobytov? A čo tak darovať blízkemu poukaz na masáž? Na našej webovej stránke si môžete podobným spôsobom online zakúpiť aj vstup do wellness centra či niektorú z ponuky masáží.