Kúpeľná liečba vám naozaj pomáha

Pozrite sa na niektoré z prípadov, s ktorými sa denne stretávajú naši lekári v Kúpeľoch Dudince.

Neuvádzame mená našich klientov. Sú to však reálni ľudia so skutočnými problémami. Naši hostia, ktorým kúpeľná liečba a odporúčané liečebné procedúry pomohli.

Pozrite sa, ako...

Bolesť ramenného kĺbu

Komplexná kúpeľná liečba doplnená liečbou rázovou vlnou úspešne pomohla 57-ročnej žene zbaviť sa bolesti ramenného kĺbu.

Bolesť ramenného kĺbu

https://www.kupeledudince.sk/liecba-bolesti-ramenneho-klbu

Liečba bolestí v oblasti chodidiel

Našej 51-ročnej klientke pomohla liečba rázovou vlnou v kombinácii s kryoterapiou pri zápale plantárnej fascie.

Bolesti chodidiel

https://www.kupeledudince.sk/liecba-zapalu-plantarnej-fascie

Liečba kolena lokálnou kryoterapiou

Aplikácia lokálnej kryoterapie na kolenný zhyb u 59-ročnej pacientky s pooperačnými komplikáciami kolena mala výrazný efekt a znamenala obrat v rehabilitácii. 

Liečba kolena lokálnou kryoterapiou

https://www.kupeledudince.sk/kazuistiky/liecba-lokalnou-kryoterapiou

Liečba pätnej ostrohy

Liečba rázovou vlnou v kombinácii s lokálnou kryoterapiou pomohla takisto aj 66-ročnej dôchodkyni s bolesťami v oblasti ľavej päty - po jej absolvovaní sa bolesti stratili.

Pätná ostroha

https://www.kupeledudince.sk/kazuistiky/liecba-patnej-ostrohy

Program "Obezita"

Liečebno-preventívny program Obezita sme pilotne zaradili do našej ponuky v roku 2018. Pozrite sa, z čoho program pozostával a ako ho hodnotili naši klienti.

Program Obezita - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/zdravy-zivotny-styl/pripadova-studia-redukcny-pobyt

Pozrite si tiež...

Opýtajte sa nás

Nenašli ste na stránke informáciu, ktorú hľadáte? Kontaktujte nás emailom, radi vám odpovieme na všetky otázky.

Kontaktný formulár

Ďakujeme za Váš záujem.
Naše telefónne linky sú v tieto dni nonstop zaneprázdnené, odporúčame preto využiť e-mailovú komunikáciu. Najneskôr do 2 pracovných dní od nás dostanete odpoveď, alebo Vás skontaktujeme telefonicky (prosíme o trpezlivosť, vybavujeme všetky maily a nemôže sa stať, že odpoveď nedostanete). Vybavenie rezervácie sa podstatne urýchli, ak do poznámky vpíšete čo najviac Vašich konkrétnych požiadaviek a informácií o Vás.

Viac spôsobov komunikácie (súčasne telefonicky i mailom) Vašu rezerváciu neurýchli, práve naopak. Ak sa rezerváciou zaoberajú viaceré naše pracovníčky a nevedia o tom, celý proces trvá zbytočne dlho. Ak sa tak stane, prosím, upozornite nás, že ste už s niekým od nás komunikovali.

 

Pre urýchlenie komunikácie nám do správy napíšte čo najviac informácií, prosím. O aký typ pobytu máte záujem (liečebný/relaxačný, konkrétny pobyt), koľko izieb, pre koľko osôb a na koľko nocí si ho želáte rezervovať, prípadne želaný termín.

Pre urýchlenie komunikácie nám do správy napíšte aj želaný termín pobytu (aspoň orientačne), liečebný dom, prípadne iné požiadavky či obmedzenia.

Prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713 spracúva poskytnuté osobné údaje prostredníctvom kontaktného formulára v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) v oprávnenom záujme za účelom spätnej reakcie na položenú otázku ohľadne poskytovaných služieb, poskytnutý názor, hodnotenie alebo sťažnosť. Rozsah spracúvaných údajov je meno, priezvisko, e-mail, vo výnimočných prípadoch telefónne číslo a iné osobné údaje obsiahnuté v tele správy. Ako dotknutá osoba máte právo namietať takéto spracúvanie. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.