Dobre vedieť pred pobytom

Chystáte sa absolvovať kúpeľný pobyt v Dudinciach? Poradíme vám, čo si so sebou zbaliť a na čo je pred nástupom na pobyt potrebné myslieť. 

Čo si vziať do Kúpeľov Dudince

Pri pobyte cez zdravotnú poisťovňu

1. Čo si doniesť do kúpeľov

  • Predvolanie na kúpeľnú liečbu
  • Oznámenie o schválení kúpeľnej liečby od zdravotnej poisťovne
  • Potvrdenie praktického lekára o vašom aktuálnom zdravotnom stave
  • Občiansky preukaz
  • Preukaz poistenca

 

Odporúčame vám doniesť si plavky, prípadne župan, oblečenie a prezúvky vhodné na procedúry. Nezabudnite na vaše lieky, ktoré pravidelne užívate. Pred nástupom do kúpeľov musí ošetrujúci lekár potvrdiť váš aktuálny zdravotný stav. Potvrdenie nesmie byť staršie ako 14 dní.

2. Odvoz zo stanice

Ak pre svoj príchod do Dudiniec volíte verejnú autobusovú dopravu (Pozor! Od januára 2019 bude obnovená aj vlaková doprava na úseku Zvolen - Dudince - Šahy), radi vám zabezpečíme odvoz zo stanice (zastávky autobusu) priamo k liečebnému domu. Túto požiadavku je nutné si nahlásiť najneskôr deň vopred na recepcii príslušného liečebného domu (kedykoľvek, aj vo večerných hodinách):

Recepcia liečebného domu Rubín   +421 45 550 4920
Recepcia liečebného domu Smaragd  +421 45 550 4950
Recepcia kúpeľného hotela Minerál  +421 45 550 6001

3. Pošta z domu

Keďže strávite v kúpeľoch dlhší čas (21 - 28 dní), možno si budete chcieť nechať do kúpeľov preposielať domácu poštu. Radi by sme vás upozornili, že oddelenie registratúry v Kúpeľoch Dudince od 1. februára 2018 nepreberá poštu našich klientov z legislatívnych dôvodov. Všetky zásielky si musia naši klienti nechať posielať alebo vyzdvihnúť na pošte v Dudinciach. Platí to aj pre balíky.

.

Dobre vedieť pred pobytom - Kúpele Dudince

Pri pobyte ako samoplatca

1. Čo si doniesť do kúpeľov

  • Potvrdenie pobytu z rezervačného oddelenia kúpeľov - voucher
  • Občiansky preukaz
  • Preukaz poistenca


Takisto odporúčame doniesť si plavky, prípadne župan, oblečenie a prezúvky vhodné na procedúry. Nezabudnite na vaše lieky, ktoré pravidelne užívate.

Parkovanie v Kúpeľoch Dudince

2. Parkovanie

Ak pre svoj príchod do Dudiniec volíte dopravu vlastným autom, v Kúpeľoch Dudince máte niekoľko bezpečných možností bezplatného i plateného parkovania. Pozrite si, kde môžete parkovať.

 

Voľný čas v Kúpeľoch Dudince

3. Voľný čas v kúpeľoch

Ak vás procedúry a dudinská liečivá voda príliš neunavia, môžete sa vybrať spoznávať okolie Dudiniec alebo dať prednosť niektorej z voľnočasových ponúk kúpeľov. Šport, wellness, tanec či dobrá kniha... Pozrite si, čo všetko sa dá v Kúpeľoch Dudince robiť po procedúrach.