Darčekový poukaz

Expresne rýchly online nákup darčekového poukazu na pobyt v Kúpeľoch Dudince.

Váhate, či darujete ten správny pobyt? Vyberte si darčekový poukaz s vami zvolenou finančnou čiastkou, ktorú obdarovaný využije na pobyt alebo služby počas neho. Poukaz a istotu správneho výberu máte za pár minút!

13 sekúnd, ktoré vás presvedčia

Poradíme s výberom!

Recepcia je k dispozícii nonstop a rezervačné oddelenie v pracovných dňoch od 7:00 do 15:30 hod. Zavolajte nám!

+421 45 550 44 44
(00:00 - 24:00)

Opýtať sa emailom

Darčekový poukaz - Kúpele Dudince

Darčekový poukaz s finančnou hodnotou

Stačí vypísať čiastku, ktorú chcete darovať a obdarovaný ju využije pri nákupe pobytu v Kúpeľoch Dudince. Poukaz si môže uplatniť aj na služby počas pobytu! Ide o skvelý darček pre každého, kto si potrebuje oddýchnuť či využiť liečivé účinky dudinskej minerálnej vody.

Poukaz platí jeden kalendárny rok od zakúpenia.

 

 

Darčekový poukaz - Kúpele Dudince

Darčekový poukaz na vybraný pobyt

Chcete darovať konkrétny pobyt? Stačí, ak si vyberiete niektorý z ponuky našej webovej stránky a v rezervačnom formulári vyberiete možnosť "Chcem pobyt zaplatiť hneď a obdržať darčekovú poukážku"

Nemusíte sa obávať, že sa "netrafíte" do termínu. Konkrétny termín pobytu si obdarovaný dohodne s rezervačným oddelením neskôr. Platnosť pobytu je počas kalendárneho roka, podľa obdobia zvoleného pri objednávke (mimosezóna/sezóna).

Nechcete platiť kartou? Bude to trvať dlhšie, ale nie je to pre nás žiaden problém! Rezervujte si želaný pobyt (môže, ale i nemusí byť vystavený na konkrétny dátum) a do poznámky vpíšte "darovať ako darček". My vám zašleme potrebné údaje pre bankový prevod a po uhradení čiastky za pobyt aj poštou originálny darčekový poukaz.

Inšpirujte sa našim darčekovým poradcom pobytov uvedeným nižšie a vyberte si z najobľúbenejších liečebných pobytov.

Darčekový poradca - pobyty, ktoré zaručene potešia