Darčekový poradca z kúpeľov

Vymyslieť originálny darček môže byť ťažké. Preto sme v Dudinciach dali hlavy dohromady a prinášame vám šikovného darčekového poradcu. Darujte pobyt blízkemu vo forme darčekovej poukážky, alebo doprajte pobyt v liečivej dudinskej vode sebe.

Ako si objednať darčekový poukaz

Darujte pobyt za rozumnú cenu

Ak podarujete pobyt Medical Minerál, doprajete vášmu blízkemu účinok liečivej minerálnej vody za skvelú cenu. Pobyt s plnou penziou a dvoma procedúrami denne ponúkame od 49 € za noc. Objednajte si ho aj ako darčekový poukaz.

Medical Minerál - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/pobyty/liecebne-pobyty/pobyt-medical-mineral

Zaslúžený oddych pre rodičov

Hľadáte niečo lepšie ako obyčajný wellness pobyt pre svojich rodičov? Doprajte im Kúpeľnú dovolenku s liečivou vodou a relax vo wellness v jednom. Počas pobytu si oddýchnu a aspoň na pár dní zabudnú na bežné povinnosti.

Kúpeľná dovolenka - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/pobyty/relaxacne-pobyty/kupelna-dovolenka-2018-s-po…

Klasika pre každého

Medical Gold je náš najpopulárnejší a najpredávanejší liečebno-preventívny pobyt. Ako darček poteší každého, komu chcete podarovať dávku zdravia. Objednajte si ho aj ako darčekový poukaz.

Medical Gol - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/pobyty/liecebne-pobyty/pobyt-medical-gold

Pre toho, kto u nás ešte nebol

Poznáte niekoho, kto by chcel okúsiť naše kúpele? Odporúčame na to Medical Mini - 4 dňový pobyt s plnou penziou a 7 liečebnými procedúrami. Garantujeme vám intenzívny a autentický zážitok.

Medical Mini - Kúpele Dudince

https://www.kupeledudince.sk/pobyty/liecebne-pobyty/predlzeny-vikend-medical-min…