Cenníky

Opýtajte sa nás

Nenašli ste na stránke informáciu, ktorú hľadáte? Kontaktujte nás emailom, radi vám odpovieme na všetky otázky.

Kontaktný formulár

Ďakujeme za Váš záujem.
Naše telefónne linky sú v tieto dni nonstop zaneprázdnené, odporúčame preto využiť e-mailovú komunikáciu. Najneskôr do 2 pracovných dní od nás dostanete odpoveď, alebo Vás skontaktujeme telefonicky (prosíme o trpezlivosť, vybavujeme všetky maily a nemôže sa stať, že odpoveď nedostanete). Vybavenie rezervácie sa podstatne urýchli, ak do poznámky vpíšete čo najviac Vašich konkrétnych požiadaviek a informácií o Vás.

Viac spôsobov komunikácie (súčasne telefonicky i mailom) Vašu rezerváciu neurýchli, práve naopak. Ak sa rezerváciou zaoberajú viaceré naše pracovníčky a nevedia o tom, celý proces trvá zbytočne dlho. Ak sa tak stane, prosím, upozornite nás, že ste už s niekým od nás komunikovali.

 

Pre urýchlenie komunikácie nám do správy napíšte čo najviac informácií, prosím. O aký typ pobytu máte záujem (liečebný/relaxačný, konkrétny pobyt), koľko izieb, pre koľko osôb a na koľko nocí si ho želáte rezervovať, prípadne želaný termín.

Pre urýchlenie komunikácie nám do správy napíšte aj želaný termín pobytu (aspoň orientačne), liečebný dom, prípadne iné požiadavky či obmedzenia.

Prevádzkovateľ Kúpele Dudince, a.s., so sídlom Kúpeľná 106/3, 962 71 Dudince, IČO: 31642713 spracúva poskytnuté osobné údaje prostredníctvom kontaktného formulára v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) v oprávnenom záujme za účelom spätnej reakcie na položenú otázku ohľadne poskytovaných služieb, poskytnutý názor, hodnotenie alebo sťažnosť. Rozsah spracúvaných údajov je meno, priezvisko, e-mail, vo výnimočných prípadoch telefónne číslo a iné osobné údaje obsiahnuté v tele správy. Ako dotknutá osoba máte právo namietať takéto spracúvanie. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov je možné nájsť v sekcii Ochrana osobných údajov.