Kúpeľné hotely
SMARAGD a RUBÍN
Striedavý šliapací kúpeľ patrí medzi čiastočné kúpele. Používajú sa pri ňom dve malé vaničky – jedna s teplou, druhá so studenou vodou. Na začiatku procedúry klient vstúpi do teplého kúpeľa a pri stálom prešľapovaní v ňom zostane cca 1 minútu, následne vstúpi do studeného kúpeľa, kde pri stálom prešľapovaní zotrvá cca 15 sekúnd. Potom prestúpi späť do teplej vody, celkovo sa striedanie vaničiek opakuje 6-10 krát. Pri predpisovaní procedúry sa berie maximálny ohľad na zdravotný stav klienta, jeho reaktivitu na podnety a psychickú pohodu.
19. mája 2012 otvárame v Dudinciach kúpeľnú sezónu! Na dudinskom amfiteátri vás od 15:00 hod až do večera čaká bohatý kultúrny program.
Patríte medzi tých, čo radi oddychujú pasívne? Lenivý víkend (2 noci) v Rubíne za vynikajúcu cenu...
Súťaž amatérskych vinohradníkov a medzinárodné vinárske fórum Hontiansky súdok 2012. Čítajte viac...
Zabavte sa, opáľte sa a zrelaxujte vo vode i mimo nej. Letný pobyt Leto s Dudinkou vám ponúka všetky tieto možnosti...
Liečebný pobyt cez zdravotnú poisťovňu v skupine "B" do konca júna lacnejší...
Do 27. mája 2012 je cez víkendy pre verejnosť v prevádzke vnútorný minerálny bazén s dudinskou liečivou vodou. Od 1. 6. 2012 bude k dispozícii minerálny bazén v areáli Kúpaliska Dudinka.
Využite výnimočnú príležitosť okúpať sa v zrekonštruovanom vonkajšom bazéne Rubín...
Možnosti parkovania v Kúpeľoch Dudince...
Rezervácie+421 45 550 44 44